Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 332 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

The Originals (2013) me Titra Shqip: 1x14

Long Way Back from Hell

Në vitin 1919, Rebeka punoi në një sanatorium. Ajo e gjen veten përsëri atje dhe e mbyllur si një shtrigë që po kërkon hakmarrje në plane për të zbuluar sekretet e saj më të errëta. Elija merr një vendim që i vë të tjerët në rrezik të mëtejshëm.

The Originals: 1×14 me Titra Shqip
Feb. 25, 2014
Shpërndarë1