Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 307 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

The Originals (2013) me Titra Shqip: 1x13

Crescent City

Marsel dhe Rebekah shqetësohen nëse sekretet e fshehura për gati një shekull do të ekspozohen. Ati Kieran merret me një shtrigë nga e kaluara e tij. Hayley dhe klani i saj i ujqërve shijojnë një festë. Sophie zbulon diçka tronditëse në varreza. Klaus merr disa masa të rrezikshme që do të prekin të gjithë.

The Originals: 1×13 me Titra Shqip
The Originals: 1×13 me Titra Shqip
Feb. 04, 2014
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit