Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 389 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

The Originals (2013) me Titra Shqip: 1x12

Dance Back From the Grave

Tensioni midis Marselit dhe Klaus-it rezulton që Marsel të refuzojë të ndihmojë Klaus-in me një zbulim të tmerrshëm në Kazan. Rebeka riviziton të kaluarën e saj kur gjen mbetjet e një sakrifice pranë dokeve – vepër e një luftëtari të rrezikshëm që e ka hasur më parë. Klaus lufton, por kundërshtari i tij ka një avantazh të padrejtë.

The Originals: 1×12 me Titra Shqip
The Originals: 1×12 me Titra Shqip
Jan. 28, 2014
Shpërndarë0