Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 786 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

The Originals (2013) me Titra Shqip: 1x1

Always and Forever

Klaus kthehet në lagjen franceze të New Orleans, një vend ku ai ndihmoi në ndërtimin shekuj më parë. Tani ai e sheh se atë e ka marrë përsipër ish-protegu i tij Marsel. Camille, një studente psikologjie, nuk beson në qenie të mbinatyrshme. Megjithatë, ajo e gjen veten të tërhequr nga Klaus. Ndërkohë, Hayley dhe Elijah presin të shohin se çfarë do të bëjë më pas Klaus.

The Originals: 1×1 me Titra Shqip
The Originals: 1×1 me Titra Shqip
Oct. 03, 2013
Shpërndarë1