Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 134 Shikime Raporto Problem

  • Server 1fcom

The Mess You Leave Behind (2020) me Titra Shqip: 1x2

They Know

Pas një shkelje të privatësisë së saj dhe një kërcënimi, Raquel përpiqet të fitojë respekt nga studentët. Roi i beson Viruca përmes detyrave me shkrim.

The Mess You Leave Behind: 1×2 me Titra Shqip
The Mess You Leave Behind: 1×2 me Titra Shqip
Dec. 11, 2020
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit