Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 224 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws

The Legend of Korra (2012) me Titra Shqip: 1x5

Chapter Five: The Spirit of Competition

Ndërsa Asami i vjedh zemrën Makos, Korra përpiqet të shprehë ndjenjat e saj për Makon dhe gjithashtu në të njëjtën kohë Bolin përpiqet të fitojë zemrën e Korrës duke qenë mjaft i guximshëm për t’i kërkuar Korrës të dalë me të. Tensioni rritet me fillimin e turneut të përkuljes Pro.

The Legend of Korra: 1×5 me Titra Shqip
The Legend of Korra: 1×5 me Titra Shqip
May. 05, 2012
Shpërndarë0