Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 174 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws

The Legend of Korra (2012) me Titra Shqip: 1x3

Chapter Three: The Revelation

Korra përpiqet të depërtojë në lëvizjen Equalist dhe të mësojë më shumë për udhëheqësin e saj misterioz.

The Legend of Korra: 1×3 me Titra Shqip
The Legend of Korra: 1×3 me Titra Shqip
Apr. 21, 2012
Shpërndarë0