Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 135 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2sbchill.com

The Last of Us (2023) me Titra Shqip: 1x2

Infected

Joeli, Tess dhe Ellie kalojnë nëpër një hotel të braktisur dhe të përmbytur në Boston në rrugën e tyre për të cuar Ellien tek një grup Fireflies.

The Last of Us: 1×2 me Titra Shqip
Jan. 22, 2023
Shpërndarë0