Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 131 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

The K2 (2016) me Titra Shqip: 1x16

Episode 16 (Fundi i Serialit)

Të gjithë, përfshirë edhe vetë Sung Won, e kuptojnë se eksplozivi nuk mund të fiket. Kwan Soo ka mashtruar Sung Won të mendojë se mundet. Ndërkohë, Yoo Jin pranon fatin e saj në Cloud Nine dhe i thotë Anës të vërtetën për atë që ndodhi atë natë.

The K2: 1×16 me Titra Shqip
Nov. 12, 2016
Shpërndarë0