Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 100 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

The K2 (2016) me Titra Shqip: 1x15

Episode 15

Anna hipi në aeroplan për në Spanjë dhe Je Ha e gjen veten brenda Cloud Nine. Në atë moment, Sung Won hyn me një eksploziv. Ai kërcënon Yoo Jin që t’i dorëzojë kartën e kujtesës dhe Cloud Nine atij.

The K2: 1×15 me Titra Shqip
Nov. 11, 2016
Shpërndarë0