Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 113 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

The K2 (2016) me Titra Shqip: 1x14

Episode 14

Je Ha qëllohet dhe ka nevojë urgjente për kujdes mjekësor. Meqenëse policia është pas tij, ai transferohet në Cloud Nine ku i nënshtrohen një operacioni urgjent. Ndërkohë, Anna i thotë Yoo Jin se do të largohet nga vendi për hir të Je Ha.

The K2: 1×14 me Titra Shqip
Nov. 05, 2016
Shpërndarë0