Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 131 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

The K2 (2016) me Titra Shqip: 1x13

Episode 13

Yoo Jin merret në pyetje për vdekjen e vonë të Um Hye Rin. Ajo takohet ballë për ballë me dëshmitarin i cili pretendoi se e kishte parë në dhomën e Hye Rin ditën kur ajo vdiq. Ndërkohë, K2 mëson për Kumargate, e cila udhëhiqej nga Park Kwan Soo dhe përmban korrupsionin përfundimtar të bërë nga njerëzit më të lartë të Koresë së Jugut. Ai madje zbulon se edhe djali i Presidentit është i lidhur.

The K2: 1×13 me Titra Shqip
Nov. 04, 2016
Shpërndarë0