Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 88 Shikime Raporto Problem

  • Server 1fcom

The Irregulars 2021 me Titra Shqip: 1x8

Chapter Eight: The Ecstasy of Life (FUNDI SEZONIT 1)

Ndërsa Londra zbret në kaos, Bea dhe ekuipazhi i saj shkojnë nën tokë, ku së bashku ata përballen me një tmerr të patreguar në një përpjekje të rrezikshme për të gjetur copëtimet.

The Irregulars: 1×8 me Titra Shqip
Mar. 26, 2021
Shpërndarë0