Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 204 Shikime Raporto Problem

  • Server 1fcom

The Irregulars 2021 me Titra Shqip: 1x5

Chapter Five: Students of the Unhallowed Arts

Bae zbulon më shumë në lidhje me lidhjen e shumë kohë më parë të nënës së saj me Sherlock dhe Watson, ndërsa Billy parashikon hakmarrjen pas një kujtese brutale të së kaluarës së tij.

The Irregulars: 1×5 me Titra Shqip
Mar. 26, 2021
Shpërndarë0