Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 93 Shikime Raporto Problem

  • Server 1fcom

The Irregulars 2021 me Titra Shqip: 1x3

Chapter Three: Ipsissimus

Një vrasje e tmerrshme i dërgon Bea dhe ekuipazhin e saj të fshehtë në një pronë të vendit për të përcaktuar nëse vrasësi është pjesë e një shoqërie sekrete paranormale.

The Irregulars: 1×3 me Titra Shqip
Mar. 26, 2021
Shpërndarë0