Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 129 Shikime Raporto Problem

  • Server 1fcom

The Irregulars 2021 me Titra Shqip: 1x2

Chapter Two: The Ghosts of 221B

E thyer dhe në telashe, Bea bashkohet me Jessie për të gjetur se kush po vjedh dhëmbët e fëmijëve. Spike spiunon Watson dhe Sherlock Holmes.

The Irregulars: 1×2 me Titra Shqip
Mar. 26, 2021
Shpërndarë0