Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 280 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2fcom

The Irregulars 2021 me Titra Shqip: 1x1

Chapter One: An Unkindness in London

Ndërsa ëndrrat e këqija të Jessie përkeqësohen, Bea pranon ofertën e punës së Dr. Whatson për të hetuar katër foshnje të rrëmbyera – dhe merr një ndihmë të papritur.

The Irregulars: 1×1 me Titra Shqip
Mar. 26, 2021
Shpërndarë0