Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 39 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.sh

The Flash (2014) me Titra Shqip: 8x5

Armageddon (5)

Paraqitet një mundësi për The Flash për t’i dhënë fund betejës së tij të përjetshme me Reverse Flash për mirë, por çmimi mund të jetë shumë i madh për Barry dhe ekipin për t’u përballur. Ndërkohë, Mia Queen largohet nga e ardhmja duke kërkuar të shpëtojë një të dashur të humbur dhe ajo nuk do të lejojë asgjë ta pengojë.

The Flash: 8×5 me Titra Shqip
The Flash: 8×5 me Titra Shqip
Dec. 14, 2021
Shpërndarë0