Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 35 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws

The Flash (2014) me Titra Shqip: 8x4

Armageddon (4)

Barry tronditet kur Eobard Thawne kthehet në mënyrën më të papritur me një të dashur. Damien Darhk ofron këshilla për Barry, por ka një kleçkë. Një betejë epike fillon me Reverse Flash kundër The Flash, Team Flash, Batwoman, Sentinel dhe Ryan Choi.

The Flash: 8×4 me Titra Shqip
Dec. 07, 2021
Shpërndarë0