Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 188 Shikime Raporto Problem

  • Server 1fcom

The Falcon and the Winter Soldier 2021: 1x6

One World, One People (Fundi Sezonit 1)

Ndërsa The Flag Smashers përshkallëzojnë përpjekjet e tyre, Sam dhe Bucky ndërmarrin veprime.

The Falcon and the Winter Soldier: 1×6 me Titra Shqip
Apr. 23, 2021
Shpërndarë0
Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit
+