Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 267 Shikime Raporto Problem

  • Server 1fcom

The Falcon and the Winter Soldier 2021: 1x5

Truth

John Walker përballet me pasoja për veprimet e tij dhe Sam dhe Bucky kthehen në Sh.B.A.

 

The Falcon and the Winter Soldier: 1×5 me Titra Shqip

The Falcon and the Winter Soldier: 1×5 me Titra Shqip
Apr. 16, 2021
Shpërndarë0