Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 393 Shikime Raporto Problem

  • Server 1fcom

The Falcon and the Winter Soldier 2021: 1x3

Power Broker

Sam dhe Bucky shkojnë në një strehë të sigurt kriminale për të gjetur informacion në lidhje me serumin Super Soldier.

The Falcon and the Winter Soldier: 1×3 me Titra Shqip
Apr. 02, 2021
Shpërndarë0