Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 515 Shikime Raporto Problem

  • Server 1fcom

The Falcon and the Winter Soldier 2021: 1x2

The Star-Spangled Man

John Walker bëhet Kapiten Amerika, dhe Sam dhe Bucky bashkohen kundër një grupi rebel.

The Falcon and the Winter Soldier: 1×2 me Titra Shqip
Mar. 26, 2021
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit