Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1352 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

The Falcon and the Winter Soldier 2021: 1x1

New World Order

Sam Wilson dhe Bucky Barnes e kuptojnë se e ardhmja e tyre është gjithçka tjetër veçse normale.

The Falcon and the Winter Soldier: 1×1 me Titra Shqip
Mar. 19, 2021
Shpërndarë0