Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 189 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbanh.com

The Empress (2022) me Titra Shqip: 1x4

The Hunt

Sophie dhe këshilli shtyjnë për veprim ushtarak, por Franz refuzon të angazhohet. Elizabeta mërzit djalin e carit, duke çuar në pasoja të rënda politike.

The Empress: 1×4 me Titra Shqip
Sep. 29, 2022
Shpërndarë0