Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 206 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbanh.com

The Empress (2022) me Titra Shqip: 1x3

The Wedding

Elisabeth martohet me Franzin dhe familja mbretërore merr një shije të popullaritetit të saj në rritje. Ish i dashuri i Sofisë merr pjesë në dasmë dhe zbulon një sekret.

The Empress: 1×3 me Titra Shqip
Sep. 29, 2022
Shpërndarë0