Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 455 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbanh.com

The Empress (2022) me Titra Shqip: 1x1

One's Place in the World

Helena dhe Elizabeta udhëtojnë për të takuar perandorin Franz, i cili pritet të kërkojë dorën e Helenës. Në festë i mahnit të gjithë me një vendim të papritur.

The Empress: 1×1 me Titra Shqip
Sep. 29, 2022
Shpërndarë0