Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 25 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

The Chestnut Man (2021) me Titra Shqip: 1x6

Episode 6 (Fundi i Sezonit 1)

Ndërsa pjesët e misterit të Njeriut të Gështenjave bien në vend dhe motivet e autorit bëhen të qarta, Thulin dhe Hess luftojnë për të shpëtuar jetë të pafajshme.

The Chestnut Man: 1×6 me Titra Shqip
Sep. 29, 2021
Shpërndarë0