Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 58 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

The Chestnut Man (2021) me Titra Shqip: 1x5

Episode 5

As Thulin dhe as Hess nuk mund të ndalojnë së menduari për pyetjet pa përgjigje që varen mbi çështjen e tyre. Karriera e Rozës zbërthehet ndërsa shfaqet një kujtim i fëmijërisë.

The Chestnut Man: 1×5 me Titra Shqip
Sep. 29, 2021
Shpërndarë0