Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 148 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

The Chestnut Man (2021) me Titra Shqip: 1x1

Episode 1

Thulin dhe partneri i saj i ri ngurrues Hess hetojnë një vrasje të tmerrshme. Ministrja Rosa Hartung kthehet në punë pas zhdukjes së vajzës së saj.

The Chestnut Man: 1×1 me Titra Shqip
Sep. 29, 2021
Shpërndarë0