Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 91 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbanh.com

The Blacklist (2013) me Titra Shqip: 1x6

Gina Zanetakos

Tom pretendon se është i pafajshëm dhe dëshiron ta kthejë kutinë në FBI; Objektivi tjetër i Red është një terroriste e bukur dhe vdekjeprurëse e korporatës (Margarita Levieva).

The Blacklist: 1×6 me Titra Shqip
The Blacklist: 1×6 me Titra Shqip
The Blacklist: 1×6 me Titra Shqip
The Blacklist: 1×6 me Titra Shqip
The Blacklist: 1×6 me Titra Shqip
Oct. 28, 2013
Shpërndarë0