Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 106 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbanh.com

The Blacklist (2013) me Titra Shqip: 1x5

The Courier

Red dhe FBI përpiqen të ndalojnë një lajmëtar të rrezikshëm (Robert Knepper) pamja e të cilit nuk dihet; Liz futet në një komplot rrëmbimi.

The Blacklist: 1×5 me Titra Shqip
The Blacklist: 1×5 me Titra Shqip
The Blacklist: 1×5 me Titra Shqip
The Blacklist: 1×5 me Titra Shqip
Oct. 21, 2013
Shpërndarë0