Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 102 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbanh.com
  • Server 2itofferte.xyz

The Blacklist (2013) me Titra Shqip: 1x4

The Stewmaker

Ndërsa vazhdon hetimin e saj për të vërtetën rreth Tomit, Liz dëshmon kundër zotit të drogës, Hector Lorca. Më vonë një tjetër dëshmitar rrëmbehet kur detyrohet të dëshmojë kundër trafikantit të rrezikshëm të drogës. Interesi i Redit arrin kulmin dhe ai informon ekipin se dëshmitari mund të jetë marrë nga “The Stewmaker” një njeri përgjegjës për qindra njerëz të zhdukur dhe të supozuar të vdekur. Ndërkohë, në një kthesë të pamundur të ngjarjeve, Red dhe Ressler duhet të punojnë së bashku për herë të parë.

The Blacklist: 1×4 me Titra Shqip
The Blacklist: 1×4 me Titra Shqip
The Blacklist: 1×4 me Titra Shqip
The Blacklist: 1×4 me Titra Shqip
The Blacklist: 1×4 me Titra Shqip
Oct. 14, 2013
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit