Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 152 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbanh.com
  • Server 2itofferte.xyz

The Blacklist (2013) me Titra Shqip: 1x2

The Freelancer

Red dhe Liz shkojnë të fshehur për të ndaluar një vrasës të njohur si Freelancer që të vrasë objektivin e tij të ardhshëm; Ressler dhe një agjent i CIA-s i ri-punësuar së fundmi përpiqen ta mbrojnë Redin nga një distancë; Liz pyet veten se çfarë duhet të bëjë për Tomin dhe kutinë misterioze.

The Blacklist: 1×2 me Titra Shqip
The Blacklist: 1×2 me Titra Shqip
The Blacklist: 1×2 me Titra Shqip
The Blacklist: 1×2 me Titra Shqip
The Blacklist: 1×2 me Titra Shqip
The Blacklist: 1×2 me Titra Shqip
Sep. 30, 2013
Shpërndarë0