Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 44 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbanh.com

The Blacklist (2013) me Titra Shqip: 1x18

Milton Bobbit

Red dhe ekipi kërkojnë për një rregullues të dëmeve të sigurimit të jetës, i cili i flet njerëzit të bëhen vrasës me pagesë; Liz dhe Red përpiqen të zbulojnë sekretet e Tomit.

The Blacklist: 1×18 me Titra Shqip
Mar. 31, 2014
Shpërndarë0