Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 65 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbanh.com

The Blacklist (2013) me Titra Shqip: 1x17

Ivan

Pasi një aset i mbrojtjes kibernetike vidhet nga një terrorist i njohur vetëm si Ivan, Red dhe Liz zbulojnë një mbulim; prova të reja në lidhje me zhdukjen e Jolene zbulojnë disa nga misteret rreth Tomit.

The Blacklist: 1×17 me Titra Shqip
The Blacklist: 1×17 me Titra Shqip
Mar. 24, 2014
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit