Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 62 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbanh.com

The Blacklist (2013) me Titra Shqip: 1x13

The Cyprus Agency

Pas një sërë rrëmbimesh të fundit të foshnjave nga nënat e tyre, Red informon Liz-in se “Agjencia Qipro” është organizata e paligjshme e birësimeve përgjegjëse. Rastësisht, Liz dhe Tom mendojnë për adoptimin e tyre, gjë që e nxit Liz-in të gjurmojë CEO të organizatës, Owen Mallory.

The Blacklist: 1×13 me Titra Shqip
The Blacklist: 1×13 me Titra Shqip
The Blacklist: 1×13 me Titra Shqip
Jan. 27, 2014
Shpërndarë0