Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 78 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbanh.com

The Blacklist (2013) me Titra Shqip: 1x10

Anslo Garrick (2)

Liz depërton në faqen e zezë dhe çarmatos bllokuesit e sinjalit për të thirrur kopje rezervë, por has në telashe gjatë rrugës. Fati i Ressler varet në balancë ndërsa Red përpiqet të bëjë pazare me Anslo Garrick. Ndërkohë, Tom bëhet gjithnjë e më i shqetësuar për situatën e Lizit dhe fati i Red nuk dihet.

The Blacklist: 1×10 me Titra Shqip
The Blacklist: 1×10 me Titra Shqip
Dec. 02, 2013
Shpërndarë0