Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 254 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbanh.com
  • Server 2itofferte.xyz

The Blacklist (2013) me Titra Shqip: 1x1

Pilot

Gara për të ndaluar një terrorist fillon në premierën e kësaj serie kriminale rreth një të arratisuri më të kërkuar, i cili punon me një profil rishtar të FBI-së për të rrëzuar kriminelët dhe keqbërësit.

The Blacklist: 1×1 me Titra Shqip
The Blacklist: 1×1 me Titra Shqip
The Blacklist: 1×1 me Titra Shqip
The Blacklist: 1×1 me Titra Shqip
The Blacklist: 1×1 me Titra Shqip
The Blacklist: 1×1 me Titra Shqip
Sep. 23, 2013
Shpërndarë0