Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 914 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Tell Me Lies (2022) me Titra Shqip: 1x3

We Don't Touch, We Collide

Presioni mbi Wrigley intensifikohet, duke gjakosur në marrëdhënien e tij me Pippën. Lucy dhe Stephen diskutojnë ekskluzivitetin.

Tell Me Lies: 1×3 me Titra Shqip
Sep. 07, 2022
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit