Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 60 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Tekken: Bloodline (2022) me Titra Shqip: 1x5

Episode 5

Jin zbulon të vërtetën pas Heihachi dhe Ogre. Ndërsa turneu përfundon, një luftëtar befasues vendos të hyjë në ring.

Tekken: Bloodline: 1×5 me Titra Shqip
Tekken: Bloodline: 1×5 me Titra Shqip
Tekken: Bloodline: 1×5 me Titra Shqip
Tekken: Bloodline: 1×5 me Titra Shqip
Aug. 18, 2022
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit