Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 87 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Tekken: Bloodline (2022) me Titra Shqip: 1x3

Episode 3

Pas vitesh përgatitjeje, Jin dhe një listë luftëtarësh mblidhen për Turneun e Mbretit të Grushtit të Hekurt. Jin mëson për historinë e errët të familjes së tij.

Tekken: Bloodline: 1×3 me Titra Shqip
Tekken: Bloodline: 1×3 me Titra Shqip
Tekken: Bloodline: 1×3 me Titra Shqip
Tekken: Bloodline: 1×3 me Titra Shqip
Aug. 18, 2022
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit