Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 95 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Tekken: Bloodline (2022) me Titra Shqip: 1x2

Episode 2

Jin fillon tutelën e tij rraskapitëse nën gjyshin e tij, Heihachi. Luftëtarët e humbur dhe një objekt i çuditshëm ngrenë kureshtjen e Heihachi-t.

Tekken: Bloodline: 1×2 me Titra Shqip
Tekken: Bloodline: 1×2 me Titra Shqip
Tekken: Bloodline: 1×2 me Titra Shqip
Tekken: Bloodline: 1×2 me Titra Shqip
Aug. 18, 2022
Shpërndarë0