Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 51 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4embedsb.com

Sweet Home (2020) me Titra Shqip: 1x7

Episode 7

Hyun-su i shpëton të tjerët nga një sulm vdekjeprurës. Nevojat themelore po mbarojnë dhe Eun-hyeok njofton një plan për të dalë jashtë në kërkim të burimeve.

Sweet Home: 1×7 me Titra Shqip
Dec. 18, 2020
Shpërndarë1