Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 15 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Super Pumped (2022) me Titra Shqip: 1x7

Same Last Name (FUND)

Gurley dhe mbështetësit e tij i paraqesin Travis një ultimatum që do të ndryshojë kursin e kompanisë përgjithmonë. Travis kërkon në qytet për mbështetës që të mblidhen në mbrojtje të tij. Dy burrat shkojnë ballë për ballë në një betejë përfundimtare, të fundit për Uber. Përfundimi i sezonit.

Super Pumped: 1×7 me Titra Shqip
Super Pumped: 1×7 me Titra Shqip
Super Pumped: 1×7 me Titra Shqip
Super Pumped: 1×7 me Titra Shqip
Super Pumped: 1×7 me Titra Shqip
Super Pumped: 1×7 me Titra Shqip
Super Pumped: 1×7 me Titra Shqip
Super Pumped: 1×7 me Titra Shqip
Super Pumped: 1×7 me Titra Shqip
Super Pumped: 1×7 me Titra Shqip
Apr. 10, 2022
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit