Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 14 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Super Pumped (2022) me Titra Shqip: 1x5

The Charm Offensive

Travis e gjen veten në gjyq në selinë e Apple, duke luftuar për vetë ekzistencën e Uber. Në mbrojtje, ai shpjegon strategjinë e ekipit të Uber për të mposhtur mashtruesit në Kinë dhe për t’u marrë me problemin e tyre të keq të shtypit. Arianna dhe Bill nuk pajtohen se si ta drejtojnë Travisin në drejtimin e duhur. Emili ka një bisedë ndriçuese.

Super Pumped: 1×5 me Titra Shqip
Super Pumped: 1×5 me Titra Shqip
Super Pumped: 1×5 me Titra Shqip
Super Pumped: 1×5 me Titra Shqip
Super Pumped: 1×5 me Titra Shqip
Super Pumped: 1×5 me Titra Shqip
Super Pumped: 1×5 me Titra Shqip
Super Pumped: 1×5 me Titra Shqip
Mar. 27, 2022
Shpërndarë0