Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 84 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Super Pumped (2022) me Titra Shqip: 1x1

Grow or Die

CEO i UberCab, Travis Kalanick, synon të krijojë një partner të rëndësishëm për kompaninë e tij të re: centralin elektrik të VC, Bill Gurley. Por paratë e Gurley-t mund të mos mjaftojnë pasi punonjësit e UberCab dalin në rrugët e San Franciskos për të rekrutuar dhe pushtuar dhe mbështetja e të dashurve të tij nuk mund ta ndalojë liderin e stresuar të plasaritet.

Super Pumped: 1×1 me Titra Shqip
Super Pumped: 1×1 me Titra Shqip
Super Pumped: 1×1 me Titra Shqip
Super Pumped: 1×1 me Titra Shqip
Super Pumped: 1×1 me Titra Shqip
Super Pumped: 1×1 me Titra Shqip
Super Pumped: 1×1 me Titra Shqip
Super Pumped: 1×1 me Titra Shqip
Feb. 27, 2022
Shpërndarë0