Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 157 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2sbchill.com

Star Wars: Andor (2022) me Titra Shqip: 1x8

Narkina 5

Perandoria kap Kasian, por ende nuk janë në dijeni të identitetit dhe të kaluarës së tij.

Star Wars: Andor: 1×8 me Titra Shqip
Star Wars: Andor: 1×8 me Titra Shqip
Oct. 26, 2022
Shpërndarë0