Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 52 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

SPY x FAMILY (2022) me Titra Shqip: 1x3

PREPARE FOR THE INTERVIEW (FUND)

Yor zhvendoset me Loid dhe Anya. Tani që janë një familje, duhet të përgatiten për intervistën. Por Loid e kupton se si janë Anya dhe Yor aktualisht, intervista ndoshta nuk do të shkojë mirë. Për t’u siguruar që të gjithë e kuptojnë se si duhet të jetë një familje e klasës së lartë, Loid vendos që ata të dalin të gjithë si familje. Ata shkojnë në teatër dhe në një muze.

SPY x FAMILY: 1×3 me Titra Shqip
SPY x FAMILY: 1×3 me Titra Shqip
SPY x FAMILY: 1×3 me Titra Shqip
SPY x FAMILY: 1×3 me Titra Shqip
SPY x FAMILY: 1×3 me Titra Shqip
SPY x FAMILY: 1×3 me Titra Shqip
Apr. 23, 2022
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit