Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 6 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com

Spartacus (2010) me Titra Shqip: 2x7

Sacramentum

Spartaku dhe grupi i tij i rebelëve përpiqen të çlirojnë ata që u bënë skllevër duke rënë në luftërat e huaja, ndërsa Lucretia arrin të rekrutojë një nga ish-gladiatorët e burrit të saj.

Spartacus: 2×7 me Titra Shqip
Spartacus: 2×7 me Titra Shqip
Spartacus: 2×7 me Titra Shqip
Spartacus: 2×7 me Titra Shqip
Mar. 09, 2012
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit